Big Bag wentylowany, to nic innego jak otwarty u góry worek z płaskim dnem, który posiada specjalne wentylacyjne listwy. Wytrzymała tkanina, z której wykonujemy nasze big bagi sprawdzi się idealnie podczas transportu i przechowywania wszelkich materiałów drewnopochodnych.

W takim wentylowanym worku big bag, drewno będzie mogło spokojnie wysychać i pozostać w nim do momentu sprzedaży lub wykorzystania na opał. Wentylowane worki big bag sprawdzą się również doskonale do magazynowania żywności i wszelkich materiałów łatwopalnych.

Worki z tkaniny wentylowanej

Tkanina wentylowana, wykonana ze specjalnej siatki polipropylenowej, umożliwi swobodny przepływ powietrza wewnątrz worka. Taki projekt worka big bag umożliwi stałe napowietrzanie przechowywanej zawartości oraz zapewnia jej możliwość schnięcia w trakcie przechowywania.

Oddychające worki sprawdzą się doskonale podczas transportu i magazynowania wszelkich produktów i towarów. Specjalne paski wentylujące po każdej, z czterech stron worka big bag, będą zapewniały nieustanny przepływ powietrza. Gramatura tkaniny została zaprojektowana z myślą o przechowywaniu ostrych i poszarpanych kawałków drewna, dlatego nie musisz obawiać się o jej rozdarcie w trakcie transportu.

Polecane worki BIG BAG wentylowane

Wyceń worki

Worki big bag wentylowane z siatką

Jednym ze standardowych opakowań do transportu i przechowywania węgla, są wytrzymałe worki Big Bag z siatką. Złożone ze specjalnych włókien polipropylenowych hamują rozwijanie się wilgoci, dzięki czemu węgiel będzie spełniał swoje przeznaczenie.

Wentylowane worki typu big bag będą idealne do przechowywania:

  • bali i drewna opałowego
  • odpadów z demontażu drewna (trociny, kora drzew itp.)
  • każdego rodzaju materiałów łatwopalnych
  • produktów spożywczych (kalafior, cebula, ziemniaki itp.)

Wysokiej jakości worki z siatką są przeznaczone do rozładunku, przechowywania i pakowania drewna, ale także innych materiałów przeznaczonych do przewozu lub magazynowania.

W naszych wentylowanych workach big bag, na górnej oraz dolnej krawędzi zostały umieszczone specjalne taśmy zaciągowe, które służą do dodatkowego zabezpieczenia ładunku. Duże worki z siatką zostały wyprodukowane z polipropylenu. Nasze produkty są także odporne na szkodliwe działanie promieni słonecznych, ponieważ posiadają stabilizator UV.

Worki big bag wentylowane – idealne do przechowywania drewna

W naszej ofercie znajdują się również inne modele wentylowanych worków big bag o rozmaitych wymiarach. Posiadamy również oddychające worki częściowo wykonane z moskitiery. Taki produkt będzie idealny do przechowywania drewna na opał. W ofercie naszego sklepu internetowego, nasi Klienci mogą zakupić big bagi o różnych rozmiarach i objętościach.

Oferujemy standardowe, wentylowane worki z płaskim dnem i otwartą pokrywą, a także wentylowane worki z lejem zasypowym i kominem wsypowym. Wszystkie nasze wentylowane big bagi są wyposażone w specjalne uchwyty które jeszcze bardziej ułatwią transport, załadunek i rozładunek. Nasze produkty zostały zaprojektowane tak, aby praca z wózkami widłowymi była łatwa i skuteczna.

worki big bag wentylowane z drewnem

4 powody, dla których warto przechowywać drewno w specjalnych, wentylowanych workach:

  • zabezpieczają one drewno oraz inne materiały przed wypadaniem i uszkodzeniami,
  • ułatwiają transport i utrzymanie porządku w magazynie,
  • zostały wykonany z tworzywa sztucznego wysokiej jakości, który może być wielokrotnie stosowany i posłuży na wiele lat,
  • zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza, która zapobiegnie pleśnieniu i umożliwi swobodne schnięcie drewna.

W trosce o potrzeby naszych Klientów dostarczamy wysokiej jakości opakowania z siatką, wykorzystując wyłącznie najlepiej opracowane technologie i najwyższej jakości materiały. Każdy z naszych pracowników posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji tego typu opakowań i z pasją poświęca się produkcji, chcąc dostarczyć Państwu najlepsze worki big bagi wentylowane.