Opis firmy Big-Kam

Jesteśmy młodym i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem krawieckim, które specjalizuje się w produkcji kontenerów elastycznych (worki Big-Bag).

Nasza praca jest jednocześnie naszą pasją i miłością, co w połączeniu z dbałością o najmniejsze detale procesu produkcyjnego gwarantuje, że nasi Klienci otrzymują kontenery wytrzymałe, żywotne i niezawodne.

W stałej ofercie sprzedaży posiadamy worki Big-Bag następujących rodzajów:

  • ST – góra otwarta, zamknięty dół
  • LZS – z kominkiem zasypowym
  • LWY – z kominkiem wysypowym
  • LZW – z kominkiem zasypowym i wysypowym
  • FZS – z fartuchem zasypowym
  • KZ – z klapa zamykajacą

Nasze kontenery szyjemy z okrągło tkanej tkaniny polipropylenowej (powlekanej i niepowlekanej), dzięki czemu charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie promieni słonecznych (filtr UV). Na życzenie Klienta wykonujemy również kontenery nietypowe lub standardowe o zmodyfikowanych parametrach (szczegółowe dane naszych produktów znajdują się na stronie z ofertą).

Do niedawna w swojej ofercie mieliśmy jedynie różnego rodzaju worki Big-Bag - worki Big Bag 1m³,  jednak zainteresowanie naszych klientów oraz obszar na którym działamy posunęło nas do rozszerzenia oferty o granit i elementy granitowe. Podstawę oferowanych wyrobów stanowi granit ze Strzegomia, który jest powszechnie znany i ceniony na rynku. Granit ten jest wytrzymałym i wyjątkowo trwałym surowcem, odpornym na warunki atmosferyczne.

Jeżeli posiadają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej firmy i jej produktów zapraszamy do kontaktu lub osobistego odwiedzenia siedziby naszej firmy. Z przyjemnością udzielimy wyczerpujących odpowiedzi oraz zaprezentujemy wszelkie aspekty naszej działalności.

Zapoznaj się również z naszą Polityką prywatności