Wielkogabarytowe worki Big Bag są elastycznymi i solidnymi kontenerami, które służą do przechowywania oraz transportowania różnego rodzaju materiałów ciężkich, oraz sypkich. Wyjątkowo wytrzymałe opakowania wykonane są z tkaniny polipropylenowej. Niezwykle szerokie zastosowanie w różnych branżach oraz w domowych czynnościach, jest dużym ułatwieniem. W wielkogabarytowych workach Big Bag można przechowywać towar każdego rodzaju, w tym najczęściej znajdzie swoje zastosowanie w magazynowaniu zboża, nasion czy innych produktów rolniczych. To także idealne rozwiązanie, które jest niezbędnym elementem w branży budowlanej i pomaga transportować niezwykle ciężkie materiały, nawet do 2000 kg. Jednak, czym charakteryzują się konkretnie worki Big Bag 1m³? Dowiedz się i sprawdź, czy spełniają Twoje wymagania oraz potrzeby.

Worki Biga Bag 1m³ – charakterystyka

Worki Big Bag o pojemności 1m³ będą świetnym produktem, który sprawdzi się zarówno w branży chemicznej, budowlanej, rolniczej, farmaceutycznej, jak i w domu. Opakowania Big Bag 1m³ są średniej wielkości kontenerami, które po wypełnieniu danym towarem zmieszczą się w każdej przestrzeni. Wyróżniają się dodatkowymi funkcjami, które ułatwiają wsypywanie oraz wysypywanie różnego rodzaju materiałów z opakowań. Innowacyjne rozwiązania w postaci lejów, uchwytów i otworów pomagają w korzystaniu z worków Big Bag 1m³ na wszelkie sposoby. Co więcej, w zależności od naszych potrzeb oraz preferencji można dobrać opakowania z dopasowaną do naszych wymagań ilością uchwytów czy rodzaju lejów.

Worki Big Bag 1m³ – konstrukcje zsypowe i wysypowe

Zaprojektowane przez nas worki mają elementy, które pomagają zarówno we wsypywaniu, jak i wysypywaniu materiałów przy jednoczesnym zapobieganiu marnowaniu towaru. W związku z tym wyróżniamy konstrukcje zsypowe i wysypowe, które różnią się od siebie innym położeniu otworów i lejów, przez które będzie można transportować materiał do środka opakowań. Jeżeli poszukujemy worków z możliwością łatwego wsypywania materiału, skorzystamy z worków Big Bag, które otwór wraz z lejem będą mieć w górnej części worka. Natomiast, jeśli potrzebujemy ułatwienia w wysypywaniu towarów w naszym worku, zdecydowanie bardziej sprawdzi się kontener z dodatkowym kominem na dnie worka Big Bag. Wysoka jakość zabezpiecza przed jakimkolwiek wysypaniu się towaru.

Polecane worki BIG BAG 1m3

Wyceń worki

Worki Big Bag 1m³ – szerokie zastosowanie

Opakowania o pojemności 1mają szerokie zastosowanie. Świetnie sprawdzające się podczas codziennych obowiązków, domowych czynności czy prac ogrodowych są doceniane przez wielu użytkowników. Możliwość wielokrotnego użycia pozwala na korzystanie z worków w różnych sytuacjach, między innymi podczas remontów, przeprowadzki czy konieczności magazynowania materiałów budowlanych lub sypkiego towaru, który powinien być przechowywany w szczelnych i solidnych opakowaniach. To także duże udogodnienie podczas wykonywania prac ogrodowych, gdy potrzebujemy produktu, w  którym będziemy mogli przechowywać przykładowo ziemie, ścięte gałęzie czy skoszoną trawę. Jeżeli często wykonujemy prace na świeżym powietrzu lub przed nami prace remontowe w domowej przestrzeni zdecydowanie warto zaopatrzyć się w worki Big Bag o pojemności 1m³, których rozmiar jest najbardziej uniwersalny, a wypełnione opakowanie zmieści się w każdym pomieszczeniu i nie będzie zwracać na siebie uwagi.

Worki Big Bag 1m³ – co można przechowywać?

Z uwagi na szerokie zastosowanie, dodatkowe elementy, a także odporny materiał, z którego wykonane są opakowanie firmy Big-Kam, można przechowywać w nich lub transportować rozmaite rodzaje materiałów sypkich, czy ciężkich. Szeroka oferta proponuje elastyczne kontenery, które sprawdzają się do magazynowania gruzu, produktów spożywczych, między innymi zboża, ziemniaków czy takich materiałów jak piasek lub ziemia.

Worki Big Bag 1m³ – podsumowanie

Poszukujesz sprawdzonego opakowania, które wyróżni się najwyższą jakością i możliwością przechowywania różnego rodzaju materiałów. Worki Big Bag wykonane są z niezwykle wytrzymałej i odpornej na szkodliwe substancje tkaniny polipropylenowej. Jako chemiczny związek organiczny ma bardzo niską gęstość, co zapobiega wszelkich uszkodzeniom, zniszczeniom spowodowanymi działaniem niebezpiecznych kwasów czy rozpuszczalników, które mogą rozlać się na nasze opakowania. Daje to możliwość ochrony przechowywanych w workach Big Bag towarów.