W naszej ofercie znalazły się rozmaite i różnorodne rodzaje worków big bag. Biorąc pod uwagę przeróżne potrzeby naszych Klientów, proponujemy również worki wielorazowego użytku, które mają wewnętrzne stabilizatory kształtu. W trosce o bezpieczny transport oraz magazynowanie warzyw, przedstawiamy nasze specjalne worki big bag na ziemniaki!

Ziemniaki w workach Big Bag

Nie tylko ziemniaki, ale również inne warzywa, przechowywane w workach big bag, będą odpowiednio zabezpieczone. Dzięki temu, możecie Państwo bezpiecznie dowieźć je na miejsce, bez obaw o uszkodzenie towaru. Różnorodność pod względem ładowności  i pojemności worków big bag umożliwi Państwu zakup opakowania, które sprosta Państwa oczekiwaniom względem przechowywania i transportu delikatnego towaru, jakim są warzywa. Świetnie sprawdzą się również przy przechowywaniu buraków, marchwi, cebuli oraz innych produktów żywnościowych. Produkujemy big bagi do ziemniaków o rozmaitej ładowności, dlatego na pewno znajdziecie Państwo odpowiedni model, dostosowany do Państwa potrzeb.

Big Bagi na ziemniaki

Worki big bag są idealne do przechowywania i transportowania produktów rolniczych i spożywczych. Materiał, z którego zostały wykonane uniemożliwia przedostawanie się do środka wilgoci i innych zanieczyszczeń. Dlatego nasze worki big bag na ziemniaki bardzo dobrze sprawdzą się w każdych warunkach!

Polecane worki BIG BAG na ziemniaki