W Big-kam oferujemy Ci najlepsze worki big bag w Krakowie! Zajmujemy się nie tylko ich sprzedażą, ale przede wszystkim produkcją. Dzięki temu możesz nam zaufać, ponieważ szyjemy je według najwyższych standardów. Szukasz worków big bag w województwie małopolskim? Chociaż nasza siedziba nie znajduje się w Krakowie, prowadzimy działalność wysyłkową. Dostarczymy na czas Twoje zamówienie do każdego miejsca w Polsce.

Big Bag Kraków – dlaczego warto?

Worki big bag to najbardziej opłacalne oraz uniwersalne opakowania na materiały sypkie. Są bardzo wytrzymałe, dlatego możesz używać ich wielokrotnie. W Big-kam oferujemy Ci bardzo wytrzymałe worki w atrakcyjnych cenach producenta.

Na nasze produkty decydują się przede wszystkim przedsiębiorcy z branży: spożywczej, budowlanej i transportowej. Jednak big bagi przydadzą się również w każdym domu podczas prac w ogrodzie lub remontu.

Jedną z głównych zalet big bagów jest łatwość i szybkość ich załadunku i rozładunku, a także transportu. Wyposażone są w specjalne uchwyty, dzięki którym bez problemu mogą być przenoszone z miejsca na miejsce przez wózki widłowe. Tkanina polipropylenowa, z której są wykonane, jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Została również powleczona odpowiednim środkiem, dzięki któremu niestraszne jej również promieniowanie UV. Nasza siedziba nie mieści się w Krakowie, jednak prowadzimy działalność wysyłkową, dlatego zachęcamy do kontaktu. Zadzwoń do nas pod numer tel.: +48 661 075 855 lub wyślij e-maila na adres: biuro@worki-bigbag.pl

Mapa Krakowa


Wyceń worki