W Big-kam oferujemy Ci najlepsze worki big bag na rynku! Zajmujemy się nie tylko ich sprzedażą, ale przede wszystkim produkcją. Dzięki temu możesz nam zaufać, ponieważ szyjemy je według najwyższych standardów. Szukasz worków big bag w województwie małopolskim? Chociaż nasza siedziba nie znajduje się w Krakowie, prowadzimy działalność wysyłkową. Dostarczymy na czas Twoje zamówienie do każdego miejsca w Polsce.

Big Bag Kraków – dlaczego warto?

Worki big bag to najbardziej opłacalne oraz uniwersalne opakowania na materiały sypkie. Są bardzo wytrzymałe, dlatego możesz używać ich wielokrotnie. W Big-kam oferujemy Ci bardzo wytrzymałe worki w atrakcyjnych cenach producenta.

Na nasze produkty decydują się przede wszystkim przedsiębiorcy z branży: spożywczej, budowlanej i transportowej. Jednak big bagi przydadzą się również w każdym domu podczas prac w ogrodzie lub remontu.

Jedną z głównych zalet big bagów jest łatwość i szybkość ich załadunku i rozładunku, a także transportu. Wyposażone są w specjalne uchwyty, dzięki którym bez problemu mogą być przenoszone z miejsca na miejsce przez wózki widłowe. Tkanina polipropylenowa, z której są wykonane, jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Została również powleczona odpowiednim środkiem, dzięki któremu niestraszne jej również promieniowanie UV. Nasza siedziba nie mieści się w Krakowie, jednak prowadzimy działalność wysyłkową, dlatego zachęcamy do kontaktu. Zadzwoń do nas pod numer tel.: .: +48 661 075 855 lub wyślij e-maila na adres: biuro@worki-bigbag.pl