Big-kam jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, które zajmuje się produkcją oraz sprzedażą wytrzymałych worków Big Bag. Jesteśmy w stanie zapewnić Ci najniższe ceny, profesjonalną obsługę oraz wysoką jakość produktów. W naszej ofercie znajdziesz m.in.: worki Big Bag na gruz, worki Big Bag na zboże, worki Big Bag na ziemniaki, worki Big Bag wentylowane czy worki Big Bag z wkładem foliowym. Składając zamówienie, masz wpływ na ich gramaturę, wymiary, pojemność, nośność czy kształt dna. Szyjemy również niestandardowe produkty na specjalne życzenie klientów.

Nasze worki Big Bag trafiają do wielu firm nie tylko z Wrocławia i okolic. Produkty Big-kam są wysyłane również do różnych przedsiębiorstw w Polce, a także w Europie. Wiedza i doświadczenie naszych specjalistów umożliwia nam produkcję najlepszych Big Bagów w województwie dolnośląskim.

Dlaczego warto wybrać worki Big Bag z Big-kam?

Produkty Big-kam uszyte są według najwyższych standardów. Tkanina polipropylenowa, z której są wykonane jest bardzo wytrzymała, posiada wysoką nośność, a także odporność na promieniowanie UV. Z przyjemnością współpracujemy nie tylko z dużymi firmami, ale także z klientami indywidualnymi. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. W naszej bogatej ofercie znajdziesz Big Bagi różnego typu. Jednak tworząc produkty, niejednokrotnie odpowiadamy na spersonalizowane potrzeby naszych klientów.

Wybierz firmę Big-kam, a wraz z nią, najlepsze na rynku worki Big Bag.

źródło zdjęcia: https://www.wroclaw.pl/biznes/files/news/25531/wroclaw-acms.jpg

Mapa Wrocławia


google map for free
Wyceń worki