Big-kam jest firmą, która produkuje worki Big Bag z polipropylenu. Dzięki wytrzymałości i niskiej cenie stanowią najlepszy typ opakowania na materiały sypkie. Zajmujemy się także produkcją tkanin polipropylenowych o różnym zastosowaniu.

Nasze produkty są wyjątkowo wytrzymałe. Zostały zaprojektowane tak, aby mogły być z powodzeniem wykorzystywane do magazynowania oraz transportu nawet najcięższych materiałów. W naszej ofercie znajdziesz worki Big Bag o różnych wymiarach. Oprócz tego masz wpływ także na nośność, gramaturę, kształt dna, a także inne parametry techniczne zamawianego produktu.

Worki Big Bag – dlaczego warto?

Worki Big Bag są bardzo uniwersalnym typem opakowań. Ze względu na to, że można w nich magazynować i transportować różnego typu materiały stały się tak bardzo popularne. Nasze worki Big Bag wykonane są z tkaniny polipropylenowej. Dzięki temu odznaczają się wysoką wytrzymałością oraz dużą nośnością.

Główną zaletą kontenerów elastycznych (worków Big Bag) jest ich wyjątkowa odporność na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto mają również ergonomiczne kształty, różne wymiary oraz pojemności. Ze względu na swoją niską cenę i uniwersalność są najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem wśród różnych typów opakowań na materiały sypkie. Dzięki tym cechom sprawdzają się w wielu przedsiębiorstwach. Powszechnie służą do magazynowania i transportu żwiru, granulatu, piasku, materiałów budowlanych, resztek poprodukcyjnych, a także wielu innych materiałów.

Big Bag – wymiary i pojemność

Wymiary oraz pojemność worków Big Bag może być różnorodna i dostosowana do indywidualnych potrzeb klientów.

Zazwyczaj produkuje się worki Big Bag o wymiarach:

  • Big Bag 45x45x45
  • Big Bag 90x90x90
  • Big Bag 90x90x110
  • Big Bag 100x100x130

Standardowe pojemności worków Big Bag to:

Big-kam – dlaczego warto wybrać naszą firmę?

O niezawodności opakowań BIG BAG świadczą liczne pozytywne opinie oraz powszechne zadowolenie naszych klientów. Od lat działamy z sukcesem zarówno na rynku lokalnym, jak i w całej Polsce, a nawet w Europie. Naszym celem jest zwiększenie wydajności pracy przedsiębiorstw, poprzez dostarczanie na czas najwyższej jakości produktów służących do magazynowania oraz transportu wielu materiałów sypkich.

Polecane worki BIG BAG