Jakie jest zastosowanie wiadra z tkaniny polipropylenowej?

Wiaderko Big BagWytrzymałość różnorodność rozmiarów, z których są skonstruowane sprawiają że pojemniki znajdują szerokie zastosowanie w branży: przemysłowej, rolniczej (np. zboże), budowlanej, transportowej, stolarskiej oraz do potrzeb domowych.

W wiadrach można gromadzić i przewozić żwir, piasek, granulaty, jak i materiały budowlane (np. gruz), resztki produkcyjne, a także ziemię, nawozy, trawę oraz zboże.

Tkanina posiada Świadectwo Jakości Zdrowotnej (certyfikat) – niniejszym zaświadcza się, że wyżej wymieniony wyrób o zadeklarowanym przez producenta składzie nie stanowi zagrożenia dla zdrowia.

Wiadra polipropylenowe

Wiadra / Pojemniki wykonujemy według potrzeb i wytycznych klienta. Prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz hurtową.

Wiadra polipropylenowe wykonywane są z tej samej tkaniny co worki Big-Bag, dzięki czemu charakteryzują się doskonałą wytrzymałością i odpornością na warunki atmosferyczne. W przeciwieństwie do dużych worków posiadają mniejszą pojemność i rozmiary co pozwala na ich stosowanie zarówno w domu jak również w zakładach przemysłowych. W naszych wiadrach można przechowywać praktycznie każde materiały począwszy od ziemi z domowego ogródka, a skończywszy na materiałach poprodukcyjnych.

Wiadra z tkaniny polipropylenowej

Jeżeli posiadają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów, zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem naszej firmy, który z przyjemnością udzieli wyczerpujących odpowiedzi.

Wyceń worki