Nasza firma zajmuje się produkcją worków tkanych polipropylenowych, które mają bardzo szerokie zastosowanie w branży chemicznej, spożywczej, farmaceutycznej, budowlanej, rolniczej oraz wydobywczej. Big-kam to producent worków typu big bag, które trafiają do klientów z całej Polski oraz Europy. Cenimy sobie rzetelność, terminowość dostaw oraz wieloletnie doświadczenie w branży.

Mając na uwadze rosnącą popularność opakowań tkanych polipropylenowych, rozpoczęliśmy produkcję worków elastycznych, które ułatwiają codzienną pracę, w oparciu o praktyczność załadunku i rozładunku.

Worki PP (polipropylenowe)

Materiał Big Bag

Nasze kontenery są produkowane z okrągło tkanego materiału polipropylenowego, który gwarantuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie promieni słonecznych. Na życzenie naszych Klientów wykonujemy również kontenery nietypowe lub standardowe o zmodyfikowanych parametrach. W naszej ofercie możecie Państwo odszukać wszelkie i różnorodne rodzaje worków polipropylenowych (PP) – jednorazowego oraz wielokrotnego użytku oraz big bagi z wewnętrznymi stabilizatorami kształtu.

Przeznaczenie tkanych worków polipropylenowych

Przeznaczeniem worków polipropylenowych jest przechowywanie i transport materiałów sypkich, palących się czy granulowanych. Odnajdą swoje zastosowanie w branży budowlanej (kostka brukowa, kruszywa, piasek, gruz) farmaceutycznej (wszelkie chemikalia i substancje drażniące) oraz w branży spożywczej (worki na ziemniaki, cukier, mąkę, kaszę lub ryż). Ze względu na ich mniejszy rozmiar, będą bardzo dobrze sprawdzały się również do użytku domowego.

Najczęściej spotykane konstrukcje worków polipropylenowych big bag to: jedno-uchwytowe, dwu-uchwytowe lub cztero-uchwytowe.

Worki tkane polipropylenowe — producent BIG KAM

W trosce o potrzeby naszych Klientów dostarczamy wysokiej jakości opakowania foliowe, wykorzystując wyłącznie najlepiej opracowane technologie i najwyższej jakości materiały. Każdy z naszych pracowników posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji tego typu opakowań i z pasją poświęca się produkcji, chcąc dostarczyć Państwu najlepsze worki tkane polipropylenowe.

Worki tkane polipropylenowe – producent Big Bag

Worki Big Bag są wykonane z mocnej tkaniny polipropylenowej, dzięki czemu nadają się idealnie do przenoszenia i magazynowania różnego rodzaju odpadów, w tym gruzu, który często jest problematyczny, a jego magazynowanie kłopotliwe. Dzięki nowocześnie opracowanej tkaninie, nasze worki nie ulegają łatwo dziurawieniu i nawet gruz nie jest w stanie rozerwać polipropylenu.

Dodatkowo Big Bagi posiadają specjalnie zaprojektowaną konstrukcję, która pozwala na magazynowanie ich w jednym miejscu. Kwadratowe ściany opakowania sprawiają, że można układać je zarówno obok siebie, jak i jeden na drugim, dzięki czemu oszczędzamy miejsce magazynowe i dbamy o prawidłowe planowanie naszego wolnego miejsca.

Wiele modeli dostępnych w naszym sklepie posiada również specjalnie zaprojektowane ramiona, które pozwalają na swobodne przenoszenie worków za pomocą podnośnika lub innej formy udźwigu. Pozwala to na znaczące przyspieszenie prac związanych z magazynowaniem lub pakowaniem materiałów do worków Big Bag.

Koniecznie skorzystaj z naszego generatora worków, aby zaprojektować odpowiednie opakowanie, które sprosta Twoim potrzebom!

Wyceń worki