Nasza firma zajmuje się produkcją worków tkanych polipropylenowych, które mają bardzo szerokie zastosowanie w branży chemicznej, spożywczej, farmaceutycznej, budowlanej, rolniczej oraz wydobywczej. Big-kam to producent worków typu big bag, które trafiają do klientów z całej Polski oraz Europy. Cenimy sobie rzetelność, terminowość dostaw oraz wieloletnie doświadczenie w branży.

Mając na uwadze rosnącą popularność opakowań tkanych polipropylenowych, rozpoczęliśmy produkcję worków elastycznych, które ułatwiają codzienną pracę, w oparciu o praktyczność załadunku i rozładunku.

Worki PP

Materiał Big Bag

Nasze kontenery są produkowane z okrągłotkanego materiału polipropylenowego, który gwarantuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie promieni słonecznych. Na życzenie naszych Klientów wykonujemy również kontenery nietypowe lub standardowe o zmodyfikowanych parametrach. W naszej ofercie możecie Państwo odszukać wszelkie i różnorodne rodzaje worków PP – jednorazowego oraz wielokrotnego użytku oraz big bagi z wewnętrznymi stabilizatorami kształtu.

 

Przeznaczenie tkanych worków polipropylenowych

Przeznaczeniem worków polipropylenowych jest przechowywanie i transport materiałów sypkich, palących się czy granulowanych. Odnajdą swoje zastosowanie w branży budowlanej (kostka brukowa, kruszywa, piasek, gruz) farmaceutycznej (wszelkie chemikalia i substancje drażniące) oraz w branży spożywczej (worki na ziemniaki, cukier, mąkę, kaszę lub ryż). Ze względu na ich mniejszy rozmiar, będą bardzo dobrze sprawdzały się również do użytku domowego.

Najczęściej spotykane konstrukcje worków big bag to: jedno-uchwytowe, dwu-uchwytowe lub cztero-uchwytowe.

Worki polipropylenowe — producent

W trosce o potrzeby naszych Klientów dostarczamy wysokiej jakości opakowania foliowe, wykorzystując wyłącznie najlepiej opracowane technologie i najwyższej jakości materiały. Każdy z naszych pracowników posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji tego typu opakowań i z pasją poświęca się produkcji, chcąc dostarczyć Państwu najlepsze worki tkane polipropylenowe.