Nasza firma specjalizuje się w produkcji worków big bag z wkładem foliowym, które mają bardzo szerokie zastosowanie w branży chemicznej, spożywczej, farmaceutycznej, budowlanej, rolniczej oraz wydobywczej. Big-kam to producent worków typu big bag, które trafiają do klientów z całej Polski oraz Europy. Cenimy sobie rzetelność, terminowość dostaw oraz wieloletnie doświadczenie w branży.

Wkład foliowy do worków Big Bag

Wkład foliowy do worków big bag jest produktem wielokrotnego użytku. Wkłady do big bag-ów mają bardzo szerokie zastosowanie i usprawnią transport, rozładunek oraz załadunek towaru. Wkłady foliowe doskonale sprawdzą się również przy magazynowaniu i przechowywaniu nawozów i substancji pylistych. Oprócz tego, świetnie nadają się do kiszenia produktów spożywczych.

Wkład foliowy umieszczony w kontenerze big bag będzie stanowił dodatkową ochronę podczas przechowywania czy transportu towaru. Dzięki trwałości materiału, z jakiego został wykonany będzie chronił produkty przed przedostawaniem się wilgoci i zanieczyszczeń. Oprócz tego, może pełnić funkcję uszczelnienia szwów, co zapewni dodatkową ochronę i trwałość worka. Dzięki temu, będzie można go wykorzystywać wielokrotnie.

Big Bag z wkładem foliowym w ofercie Big-Kam

Oferowane wkłady foliowe do worków big bag zostały wyprodukowane zgodnie z normami obowiązującymi w Unii Europejskiej. Każdy wkład foliowy do naszych big bag-ów świadczy o wysokiej jakości proponowanego produktu.

Wyceń worki