Jesteśmy firmą, która produkuje wysokiej jakości worki z tkanin polipropylenowych, które mają niezwykle szerokie zastosowanie w wielu branżach oraz i służą jako doskonałe produkty do magazynowania i transportowania najróżniejszych materiałów. Istniejemy na rynku od dobrych kilku lat i cieszymy się zadowoleniem naszych klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość i wytrzymałość produktów. Worki Big Bagi dostępne są w wielu modelach, a różnorodny wybór pozwala dopasować konkretny model pod swoje oczekiwania i potrzeby. Ich wykonanie i zastosowanie innowacyjnych rozwiązań sprawia, że są produktami oferującymi maksymalny komfort podczas ich używania.

Z tego oraz wielu innych względów zaufało nam tysiące zadowolonych klientów, a ich pozytywne opinie wpływają na stałe utrzymywanie najwyższej jakości. Jeżeli poszukujesz idealnego produktu, dzięki któremu transportowanie, magazynowanie sypkich, bądź ciężkich materiałów będzie proste i szybkie, koniecznie sprawdź charakterystykę worków Big Bag. Natomiast, jeśli zastanawiasz się nad ceną worków, wszystkie informacje znajdziesz w poniższych akapitach, dlatego serdecznie zachęcamy do ich przeczytania.

Ile kosztuje worek BIG BAG?

Ceny worków Big Big uzależnione są od kilu istotnych czynników. Na naszej stronie mogą Państwo wycenić koszt Big Bagów z uwzględnieniem najważniejszych parametrów. Worki Big Bag wyceniamy przede wszystkim na podstawie ich rozmiarów i ilości, jaka będzie nam potrzebna.

Rozmiar i ilość worków

W celu oszacowania ceny, jaką zapłacimy za worki Big Bag musimy ustalić przede wszystkim ich rozmiar i ilość. Ważne jest również to, abyśmy określili, czy interesują nas standardowe wymiary, czy potrzebujemy worków niestandardowych. Pamiętajmy również o tym, że worki standardowe można nabyć od ręki, natomiast na te tworzone na specjalne zamówienie – będziemy musieli poczekać nieco dłużej.

Obciążenie worków Big Bag i dodatki

W kolejnym kroku musimy określić, jakie obciążenie przewidujemy dla worków Big Bag. Cena będzie uzależniona od tego, czy będzie ono mniejsze, czy też większe niż tona. Ważne jest również, abyśmy określili, czy będziemy potrzebować dodatków do naszych opakowań. Możemy do nich zaliczyć klapy, rodzaj komina, fartucha, obecność pasów wsypowych i tkaninę ażurową.

Obecność logo

Na cenę worków Big Bag wpływa również to, czy ma się na nim znaleźć logo naszej firmy. Jeśli tak – to musimy określić, czy ma ono być w jednym, czy może w dwóch kolorach. To kryterium będzie ważne szczególnie z punktu widzenia przedsiębiorców budowlanych. Wykonując prace remontowe i czynności budowlane, które sygnujemy naszą firmą – obecność logo na workach Big Bag jest niezbędna.

Ceny worków  Big Bag – od czego zależą?

Przed zakupem worków Big Bag musimy jasno określić cel naszych działań. Właśnie na tej podstawie dowiemy się, jakie parametry powinny posiadać nasze worki. Możemy oczywiście poszukać gotowych worków na stronach internetowych i dokonać zakupu w ten sposób, jednak wiąże się to z ryzykiem braku dopasowania rozwiązania do naszych potrzeb. Przy zakupie big bagów poszukujemy oczywiście jak najtańszych opcji, dlatego ważne jest, abyśmy zaopatrzyli się u bezpośrednich producentów, jakim jest np. firma BIG-Kam.

Jesteśmy firmą, która oferuje jedne z najbardziej atrakcyjnych cen worków Big Bag. Jednak bogaty asortyment sprawia, że ceny poszczególnych produktów różnią się od siebie. W naszej ofercie znajduje się około 12 podstawowych modeli, które dostosowane są do przechowywania różnych materiałów. Uwzględniają one wiele zastosowań, od magazynowania, przed transportowanie aż po wysypywanie lub wsypywanie danych materiałów. Z tego względu każdy z modeli ma inne rozwiązania ułatwiające korzystanie z worków Big Bag. Produkty wykonane są w najwyższej jakości i często szyte są na specjalne życzenie klienta. Jednak najpopularniejszymi i najtańszymi workami będą takie produkty jak standardowe oraz posiadające specjalne leje worki Big Bag. Cena ich zależy również od rozmiaru, jaki wybierzemy. Proponujemy różnorodne wielkości worków, które pomieszczą inny litraż materiałów, które przechowujesz, bądź transportujesz. Wytrzymałość worków pozwala na magazynowanie nawet najcięższych możliwie materiałów, stąd ich szerokie zastosowanie w wielu branżach.

Ceny worków Big Bag wielokrotnego użytku – modele

Niezwykle wytrzymałe i cieszące się ogromnym zainteresowaniem worki Big Bag. Cena ich zależna jest od ilości innowacyjnych rozwiązań oraz od ich pojemności. Nasz asortyment proponuje wielkogabarytowe kontenery o różnej pojemności:

Rzecz jasna, im większa pojemność, tym wyższa cena, jednak wciąż jedna z najatrakcyjniejszych propozycji na rynku. Tworzymy wysokiej jakości opakowania Big Bag w wyjątkowo dobrej cenie, gdyż naszą główną misją jest zadowolenie klienta. Z tego względu oferujemy również dopasowane funkcje i dodatkowe elementy zastosowane w opakowaniach Big Bag.

Worki Big Bag różnią się od siebie zastosowanymi funkcjami, między innymi wyposażeniem specjalnych lejów, które ułatwiają wsypywanie i wysypywanie materiałów z opakowania Big Bag. W zależności od preferencji można dobrać worki Big Bag z kominami, bądź klapami zamykającymi, fartuchami wysypowymi. Również istnieje możliwość produkcji worków Big Bag odpornych na czynniki atmosferyczne, takiej jak deszcz co dodatkowo zabezpieczy zawartość opakowania, jeżeli przechowujemy materiały na zewnątrz.

Ile kosztują worki big-bag? Podsumowanie

Cena worków Big Bag jest zależna od wyboru konkretnego modelu oraz wyposażenia danego opakowania. Na cenę ostateczną wpływa również pojemność danego worka Big Bag. Niezależnie od rodzaju worka, każdy model oferowany jest w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, a indywidualne podejście do klienta pozwala wyposażyć opakowania w dodatkowe elementy w zależności od preferencji i potrzeb każdego użytkownika. Opakowania Big Bag to również świetne rozwiązanie do użytku domowego, gdyż często przydaje się w najmniej oczekiwanych momentach. Idealne do przenoszenia ciężkich materiałów, czy podczas prac ogrodowych. Trwałość i solidne wykonanie zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznym, jakimikolwiek rozerwaniami, a także wysypaniem się zawartości worków Big Bag.