+48 661 075 855

biuro@big-kam.pl

ul. Świdnicka 7A

58-150 Rogoźnica

Baza wiedzy

odpady rozbiórkowe w big bagach

Jak przygotować odpady rozbiórkowe do wywozu?

Skutkiem ubocznym przeprowadzania prac rozbiórkowych albo remontowych jest wygenerowanie sporej ilości problematycznych odpadów. W efekcie niezbędne okazuje się nie tylko posprzątanie i posegregowanie śmieci, ale też ich właściwe zabezpieczenie oraz zutylizowanie. Jak legalnie pozbyć się gruzu i nie tylko? Dlaczego warto w tym celu zaopatrzyć się w uniwersalne worki big-bag? Sprawdź odpowiedzi na te oraz inne pytania, aby usprawnić proces przygotowania odpadów rozbiórkowych do wywozu – jest to ważne nie tylko ze względów organizacyjnych, ale również z perspektywy ochrony środowiska naturalnego, za które wszyscy jesteśmy odpowiedzialni!

Co to są odpady rozbiórkowe?

Odpady budowlane i rozbiórkowe powstają w wyniku remontów, rozbiórek lub prac budowlanych innego typu. Wyróżnia się kilka rodzajów takich śmieci, ponieważ ta grupa jest dość urozmaicona. Na tej liście można umieścić na przykład: kawałki betonu, fragmenty cegieł, płytki ceramiczne, belki i deski, płyty kartonowo-gipsowe, stolarkę okienną i drzwiową, materiały pokryć dachowych, parkiety, panele, resztki tapet, pozostałości tynków lub cementu, sklejki i płyty wiórowe, metalowe rury, worki po gipsie, opakowania po klejach, czy styropian budowany. Ich cechą charakterystyczną jest to, że zwykle gromadzą się w dużych ilościach, ponadto mają zróżnicowany kształt oraz wagę.

W co zapakować odpady rozbiórkowe?

Gospodarkę odpadami rozbiórkowymi bez dwóch zdań ułatwią worki big-bag wielokrotnego użytku dostępne w kilku rozmiarach. Dlaczego? Przede wszystkim są one niezwykle trwałe, ponieważ wykonano je ze specjalnego materiału wykazującego się podwyższoną odpornością na działanie czynników atmosferycznych, rozciąganie oraz przecieranie się i podobne uszkodzenia. Dodatkowo niektóre modele takich worków są tak zaprojektowane, żeby było możliwe ich zamknięcie, co ma zapobiec wysypaniu się zawartości zarówno podczas magazynowania, jak i transportu odpadów. Należy zaznaczyć, że za sprawą ich wszechstronności, big-bagi pomieszczą wielorakie śmieci rozbiórkowe: odpady mineralne, gips, tworzywa sztuczne, drewno, szkło lub metale.

Wywóz odpadów rozbiórkowych – praktyczne wskazówki

Już teraz wiesz, że worki big-bag okazują się niezbędne, jeśli chce się szybko uprzątnąć teren po rozbiórce budynku, warto więc zainwestować w nie, planując tego typu przedsięwzięcie. Odpowiednie przygotowanie odpadów do wywozu odgrywa istotną rolę w kontekście organizacyjnym, a takie elastyczne i wytrzymałe na uszkodzenia kontenery pozwalają zgromadzić w jednym miejscu gruz i inne pozostałości po przeprowadzonych pracach. Umieszczone w big-bagach odpady porozbiórkowe mogą być tam przechowywane przez określony czas, a potem o wiele łatwiej je przetransportować w takiej formie. W ten sposób nie tylko zadba się o uporządkowanie danego obszaru, ale też zagwarantuje bezpieczeństwo ludziom przebywającym na określonej przestrzeni.

Polecane wpisy
Strona główna

Producent Worków Big Bag

Dlaczego warto nas wybrać? NAJNIŻSZE CENY Jesteśmy producentem worków Big-Bag, dlatego też możemy zaoferować Czytaj więcej

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z Big-Kam Z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji na temat naszej firmy i oferty, a także Czytaj więcej

O firmie

Opis firmy Big-KamJesteśmy młodym i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem krawieckim, które specjalizuje się w produkcji kontenerów elastycznych (worki Big-Bag). Nasza Czytaj więcej

Referencje

Współpraca z firmami

Czytaj więcej
worki na odpady budowlane

Worki na odpady budowlane — na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wielofunkcyjność, trwałość, łatwa obsługa – to synonimy worków big bag, które cieszą się coraz większą popularnością na rynku. Wykonane z tkaniny polipropylenowej stają się świetną alternatywą dla kontenerów, których magazynowanie i przenoszenie jest trudne, a ich zakup czy wypożyczenie dla wielu niewyobrażalnie drogie. Worki big bag nie zawodzą przez wiele lat, a ich rozmiar po złożeniu sprawia, że przechowywanie nawet wielu sztuk tego produktu nie zajmie zbyt dużo przestrzeni. Jeszcze ich nie znasz? Poznaj worki na odpady budowlanego big bag i przekonaj się, że to rozwiązanie jest stworzone właśnie dla Ciebie.

Trwałość worków na odpady budowlane

Worki na odpady budowlane big bag są odporne na warunki atmosferyczne. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, są odporne na promieniowanie UV, deszcz czy wiatr. Dzięki temu nawet podczas dłuższego składowania na placu budowy zachowują swoją integralność i nie ulegają degradacji. To cecha szczególnie istotna, gwarantująca długotrwałą i niezawodną ochronę zgromadzonych odpadów. Są niezwykle atrakcyjnym rozwiązaniem w branży budowlanej ze względu na możliwość wielokrotnego ich użytku. Po zastosowaniu w jednym projekcie można je łatwo złożyć, przechować i ponownie wykorzystać w kolejnych pracach, co przekłada się na oszczędność zarówno środków finansowych, jak i surowców. Jest to rozwiązanie nie tylko ekologiczne, ale i ekonomiczne.

Jakie powinny być dobre worki na odpady budowlane?

Odpady budowlane, nie tylko powinny być składowane w odpowiednim miejscu, ale również ich przechowywanie wymaga odpowiednich warunków. Najlepsze worki na odpady budowlane big bag powinny być:

 • wykonane z wytrzymałego materiału, który jest odporny na przebicia, rozdarcia i odkształcenia.
 • odporne na działanie deszczu, śniegu, promieni UV, a także chemii budowlanej, która może niekorzystnie wpłynąć na ich funkcjonalność.
 • o odpowiednim rozmiarze, aby pomieściły ilość odpadów, jaka planowana jest podczas budowy czy remontu, co ułatwi przenoszenie i składowanie. Zbyt małe worki mogą prowadzić do przeciążenia lub konieczności częstego wywożenia odpadów.
 • wyposażone w solidne uchwyty, dzięki którym będzie można swobodnie przemieszczać worki z pomocą maszyn budowlanych.
 • w myśl zrównoważonego rozwoju stworzone z materiałów nadających się do recyklingu.

Oprócz tego można również postawić na worki na odpady budowlane z oznaczeniami materiału, który się w nich znajduje lub nadrukować na nich firmowe emblematy, które będą jednocześnie reklamą na placu budowy. Worki big bag są dostosowywane do różnych branż, spełniając normy bezpieczeństwa i higieny. To ekonomiczne rozwiązanie, redukujące koszty transportu i przechowywania. Przekonaj się już dziś, że to rozwiązanie, które zmieni oblicze składowania odpadów.

Polecane wpisy
Strona główna

Producent Worków Big Bag

Dlaczego warto nas wybrać? NAJNIŻSZE CENY Jesteśmy producentem worków Big-Bag, dlatego też możemy zaoferować Czytaj więcej

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z Big-Kam Z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji na temat naszej firmy i oferty, a także Czytaj więcej

O firmie

Opis firmy Big-KamJesteśmy młodym i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem krawieckim, które specjalizuje się w produkcji kontenerów elastycznych (worki Big-Bag). Nasza Czytaj więcej

Referencje

Współpraca z firmami

Czytaj więcej
Worki budowlane na gruz czy kontener

Worki budowlane na gruz czy kontener — co wybrać?

Niegdyś kontenery budowlane były niekwestionowanym wyborem na placach budowy, lecz coraz częściej ich miejsce zajmują worki budowlane na gruz. Dowiedz się, dlaczego właśnie te drugie stają się coraz bardziej preferowanym rozwiązaniem. Przeanalizujmy razem ich zalety w porównaniu z kontenerami, zwracając uwagę na aspekty takie jak cena, komfort użytkowania, przechowywanie, możliwość przenoszenia oraz personalizacja. Poznajemy, dlaczego worki budowlane na gruz mogą być lepszym wyborem dla Twojego projektu budowlanego.

Zalety worków budowlanych na gruz

Choć kontenery mogą wydawać się najlepszym rozwiązaniem, coraz większą popularność zdobywają worki budowlane. Pierwszą rzeczą przemawiającą na korzyść big bagów jest cena. Worki budowlane na gruz są znacznie tańsze niż wynajem kontenera. Dzięki temu oszczędzamy znaczną kwotę pieniędzy, co jest istotne zwłaszcza przy większych projektach budowlanych. Big Bagi to również komfort użytkowania na najwyższym poziomie. Są lekkie i łatwe w przenoszeniu, co ułatwia manipulację nimi na placu budowy. W przeciwieństwie do dużych, nieporęcznych kontenerów, można je łatwo dostosować do zmieniających się potrzeb, co znacznie usprawnia proces pracy.

Kontenery zajmują zazwyczaj dużo miejsca i są ograniczone pod względem dostępności. Worki można łatwo składować w dowolnym miejscu, oszczędzając przy tym miejsce na placu budowy. Ich waga jest ograniczona do minimum, dlatego przenoszenie za pomocą maszyn budowlanych nie sprawi żadnego problemu. Kontenery są zwykle stałe i trudne do ruszenia, a podczas zmiany miejsca, oprócz wagi odpadów musimy doliczyć również jego wagę, co może być uciążliwe, gdy projekt wymaga elastyczności i mobilności. Położenie Big Bagów można łatwo zmienić, dostosowując je do bieżących potrzeb. Dodatkową korzyścią jest możliwość personalizacji worków poprzez nadrukowanie logo czy nazwy firmy. Dzięki temu można skutecznie promować swoją markę na placu budowy, przyczyniając się do zwiększenia rozpoznawalności i zaufania klientów.

Nie bez znaczenia jest również fakt, że worki Big Bag są nie tylko wygodne i ekonomiczne, ale także wyjątkowo odporne na różnorodne czynniki zewnętrzne. Dzięki swojej konstrukcji i materiałom substancje chemiczne nie mają wpływu na ich stan oraz jakość. Dodatki materiałów zabezpieczających sprawiają, że nie straszna im wilgoć, co pozwala na przechowywanie nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Bez obaw można więc używać ich zarówno podczas deszczu, jak i w warunkach zimowych czy letnich, ponieważ wytrzymują one zarówno wysokie jak i niskie temperatury, zachowując swoją funkcjonalność i trwałość na długi czas.

Worki budowlane na gruz – postaw na łatwe i ekonomiczne rozwiązanie

Choć kontenery były tradycyjnie wybieranym rozwiązaniem, worki budowlane na gruz stają się coraz bardziej atrakcyjną alternatywą. Ich korzystna cena, wyjątkowy komfort użytkowania, łatwość przechowywania i przenoszenia oraz możliwość personalizacji sprawiają, że są one lepszym wyborem dla każdego, kto szuka efektywnego i wygodnego rozwiązania na placu budowy.

Polecane wpisy
Strona główna

Producent Worków Big Bag

Dlaczego warto nas wybrać? NAJNIŻSZE CENY Jesteśmy producentem worków Big-Bag, dlatego też możemy zaoferować Czytaj więcej

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z Big-Kam Z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji na temat naszej firmy i oferty, a także Czytaj więcej

O firmie

Opis firmy Big-KamJesteśmy młodym i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem krawieckim, które specjalizuje się w produkcji kontenerów elastycznych (worki Big-Bag). Nasza Czytaj więcej

Referencje

Współpraca z firmami

Czytaj więcej
przewóz materiałów sypkich w big bagach

Jak wygląda bezpieczny transport materiałów sypkich?

Jakie są największe wyzwania w zakresie transportu sypkich materiałów? O co zadbać, organizując przewóz tego typu towarów, aby zatroszczyć się o szeroko rozumiane bezpieczeństwo oraz ograniczyć ryzyko wystąpienia ewentualnych szkód? Sprawdź, co trzeba wiedzieć na ten temat i przekonaj się, dlaczego warto w tym celu wykorzystywać worki big-bag. Prezentujemy najważniejsze informacje dotyczące kluczowych zasad oraz aktualnych przepisów prawnych regulujących kwestię transportu materiałów sypkich z jednej lokalizacji do drugiej!

Materiały sypkie – co to takiego?

Materiały sypkie są ziarniste, bowiem składają się z drobnych, suchych i niespojonych ze sobą cząsteczek. Jako przykład można wskazać: piasek, gips, cement, żwir, żużel, ziarna zbóż, sól drogową, ziemię, kruszywo, proszki chemiczne, cukier, mąkę, kawę, pyły, pasze dla zwierząt, nawozy sztuczne, węgiel, popioły oraz sadze. A więc będą to zwłaszcza materiały budowlane, produkty spożywcze, ale też surowce grzewcze.

Zasady transportu materiałów sypkich

Transport materiałów sypkich musi bezwarunkowo odbywać się z zachowaniem procedur dostosowanych do specyfiki przewożonego ładunku. Najczęściej w tym zakresie wykorzystuje się transport drogowy, a dokładniej jednokomorowe lub dwukomorowe silosy albo wywrotki, czyli samochody ciężarowe z nadwoziem samowyładowczym (tylnozsypowym lub bocznozsypowym). Ponadto transport sypkich materiałów może odbywać się także przy użyciu zwykłych ciągników siodłowych, jednak wtedy ładunek musi być przewożony w kontenerach, beczkach, skrzyniach albo workach big-bag.

Oprócz specjalistycznej floty samochodowej liczy się również:

 • równomierne rozłożenie ciężaru na osie pojazdu,
 • umieszczenie ładunku sypkiego w szczelnej skrzyni ładunkowej,
 • prawidłowe zabezpieczenie ładunku poprzez zastosowanie wymaganych środków bezpieczeństwa, żeby zapobiec jego rozsypaniu lub przemieszczeniu się oraz ochronić materiały sypkie przed działaniem czynników atmosferycznych,
 • przestrzeganie dopuszczalnej ładowności pojazdu,
 • rozmieszczenie ładunków sypkich tak, aby nie ograniczać widoczności kierowcy,
 • właściwe oznakowanie pojazdu poprzez podanie informacji o rodzaju ładunku,
 • stały monitoring stanu przewożonego towaru.

Bezpieczny przewóz materiałów sypkich – podsumowanie

Widać więc, że transport materiałów sypkich wymaga specjalnego podejścia i zastosowania dodatkowej ochrony. Żeby dostawa przebiegła bezproblemowo i ładunek dotarł do miejsca docelowego w nienaruszonym stanie, należy trzymać się wymienionych powyżej zasad. Konieczne jest zatem korzystanie z usług oferowanych przez solidnego przewoźnika, który zatroszczy się o każdy detal, ponieważ dysponuje specjalistyczną wiedzą i ma na uwadze najwyższe standardy bezpieczeństwa, realizując zlecenia transportowe. Sprawne przejście przez cały ten proces umożliwi ponadto zastosowanie właściwych narzędzi i odpowiednich technik oraz znajomość szczególnych metod działania obowiązujących w trakcie załadunku i rozładunku materiałów sypkich.

Polecane wpisy
Strona główna

Producent Worków Big Bag

Dlaczego warto nas wybrać? NAJNIŻSZE CENY Jesteśmy producentem worków Big-Bag, dlatego też możemy zaoferować Czytaj więcej

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z Big-Kam Z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji na temat naszej firmy i oferty, a także Czytaj więcej

O firmie

Opis firmy Big-KamJesteśmy młodym i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem krawieckim, które specjalizuje się w produkcji kontenerów elastycznych (worki Big-Bag). Nasza Czytaj więcej

Referencje

Współpraca z firmami

Czytaj więcej
gramatura workow big bag

Gramatura worków big-bag

Cieszący się rosnącą popularnością worek typu big-bag, czyli wielkogabarytowy kontener na różnego typu odpady lub produkty spożywcze niejedno ma imię. Big-bagi mogą różnić się między sobą wieloma parametrami, odróżniającymi od siebie poszczególne modele. Te cechy to na przykład: waga, czyli wymagane obciążenie, wymiary (długość i szerokość), a także typ konstrukcji (występowanie elementów takich, jak: klapa, komin zasypowy i wysypowy, fartuch zasypowy i wysypowy, czy pasy wysypowe) oraz wentylacja, czy obecność wkładu foliowego. Istotną właściwością jest również gramatura worków big-bag, która odnosi się do charakterystyki surowca, z jakiego wykonane są te uniwersalne w użyciu, elastyczne pojemniki. Już teraz sprawdź, co warto wiedzieć na ten temat!

Co to jest gramatura tkaniny lub materiału?

Definicja wskazuje, że gramatura to masa, potocznie określana jako ciężar, jednego metra kwadratowego (tkaniny o wymiarze 1 metr na 1 metr) konkretnego wyrobu, która zostaje wyrażona w gramach. Wartość ta dotyczy przede wszystkim przeróżnych wyrobów włókienniczych, ale też papieru, czy innych surowców produkowanych w arkuszach. Pojęcie to jest związane nie tylko z ciężarem tkaniny, ale i jej grubością. Trzeba jednak podkreślić, że wysoka gramatura materiału wcale nie gwarantuje wysokiej jakości wyrobu. Taki sposób rozumienia tego sformułowania można przyjąć również w kontekście omawiania gramatury worków big-bag.

Gramatura a wytrzymałość worków typu big-bag – na co zwracać uwagę?

Pytanie nasuwa się zatem samo – jakie znaczenie w praktyce ma gramatura worków big-bag? Istotne znaczenie w tym kontekście ma maksymalny udźwig kontenera tego typu. Determinuje go właśnie konkretna gramatura worków big-bag. Zależność jest tutaj dość prosta i jednoznaczna: im większa masa tkaniny, z jakiej wykonany jest worek, tym wyższa jego gramatura, a co za tym idzie, w takim big-bagu pomieszczą się o wiele cięższe ładunki, nie uszkadzając przy tym struktury materiału. Wyższa gramatura worka big-bag to jego większa trwałość i niezawodność nawet w trudnych i wymagających warunkach.

Najczęściej zaleca się dokonać następującego wyboru:

 • towary o wadze poniżej 500 kg – potrzebny jest worek big-bag o gęstości splotu co najmniej 90 gram na metr kwadratowy (g/m2),
 • towary o wadze poniżej 1000 kg – najlepiej zainwestować w worek big-bag o gęstości splotu co najmniej 160 gram na metr kwadratowy (g/m2),
 • towary o wadze poniżej 1500 kg – trzeba zaopatrzyć się w worek big-bag o gęstości splotu co najmniej 180 gram na metr kwadratowy (g/m2).

To przykładowe wyliczenie pokazuje, że gramatura worków big-bag jest bardzo ważna i trzeba dopasować ją do indywidualnych potrzeb, a zwłaszcza celu, w jakim chce się używać big-bagów.

Podstawowe informacje dotyczące gramatury worków big-bag – podsumowanie

Zaprezentowany powyżej opis zobrazował Ci, czym jest gramatura worków big-bag oraz jakie znaczenie w praktyce ma ten parametr. Widzisz więc, że wybierając konkretny model tego elastycznego kontenera o imponującej ładowności, warto uwzględnić również tę jego cechę. Wszystko przez to, że ma ona bezpośredni wpływ na trwałość big-bagów i warunkuje bezproblemową oraz długoterminową eksploatację takich worków. Odpowiednia gramatura worków big-bag sprawia, że można w nich magazynować i transportować ładunki charakterystyczne dla branży budowlanej, logistycznej, wydobywczej, produkcyjnej, farmaceutycznej oraz chemicznej, ale i rolnictwa oraz przemysłu spożywczego.

Polecane wpisy
Strona główna

Producent Worków Big Bag

Dlaczego warto nas wybrać? NAJNIŻSZE CENY Jesteśmy producentem worków Big-Bag, dlatego też możemy zaoferować Czytaj więcej

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z Big-Kam Z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji na temat naszej firmy i oferty, a także Czytaj więcej

O firmie

Opis firmy Big-KamJesteśmy młodym i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem krawieckim, które specjalizuje się w produkcji kontenerów elastycznych (worki Big-Bag). Nasza Czytaj więcej

Referencje

Współpraca z firmami

Czytaj więcej
worki jutowe bigkam

Worki jutowe – co to jest i z czego są wykonane?

Do przechowywania oraz transportowania różnych materiałów mogą być wykorzystywane nie tylko elastyczne kontenery, czyli big-bagi. Jeśli ładunki są mniejsze i lżejsze, dogodną opcją stają się worki jutowe. Już teraz sprawdź najważniejsze informacje na ich temat!

Worki jutowe – co to jest? Z czego są wykonane?

Worki jutowe, jak już wskazuje sama ich nazwa, wykonane są z juty, a dokładniej jej włókien łodygowych, z których tworzy się tkaniny o zróżnicowanej gramaturze (gęstszym lub rzadszym splocie). Roślina ta jest uprawiana przede wszystkim w Chinach oraz Pakistanie. Podstawowe zalety worków jutowych to: uniwersalność, możliwość wszechstronnego użycia, odporność na rozciąganie, jak również wytrzymałość.

Różne zastosowania worków jutowych

Worki jutowe mają szerokie zastosowanie. Bardzo często wykorzystują je rolnicy, sadownicy oraz ogrodnicy – do bezpiecznego przechowywania i wygodnego transportowania zebranych z pola, w ogrodzie lub w sadzie płodów rolnych (zbóż, owoców i warzyw). Magazynowane w taki sposób towary nie psują się, ponieważ panuje tam odpowiednia wentylacja. Można także stosować tego typu worki jako pojemniki na odpady albo kompost. Ponadto używa się ich w branży budowlanej oraz w innych dziedzinach gospodarki. Wypełnione piaskiem worki jutowe mogą być wykorzystywane jako materiał ochronny w czasie powodzi, jako blokada przed napływającą wodą.

Dlaczego juta jest uważana za przyjazną dla środowiska?

Jutę, z której wykonane są charakteryzowane tu worki, uznaje się za materiał ekologiczny. Wszystko dzięki temu, że jest ona w pełni biodegradowalna i w 100% składa się z naturalnego włókna. Dodatkowy atut dotyczy tego, że worki jutowe poddaje się recyklingowi.

Worki jutowe – jak prać?

Co zrobić z zabrudzonymi workami jutowymi? Wystarczy je wyprać, stosując się do kilku podstawowych zasad, ponieważ juta wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Usunięcie z materiału nieestetycznych plam jest możliwe poprzez ręczne pranie w letniej wodzie, używając do tego delikatnego mydła, a rezygnując z mocnych detergentów. Później należy pozostawić tkaninę do wysuszenia (nie zaleca się korzystać z suszarki bębnowej, jak również wystawiać worków jutowych na bezpośrednie działanie silnych promieni słonecznych).

Gdzie kupić worki jutowe?

Mniejsze worki jutowe, przeznaczone do przechowywania małych przedmiotów, wykonywania ozdób, czy pakowania okolicznościowych prezentów można kupić w sklepach papierniczych lub z artykułami dekoracyjnymi. Natomiast worki jutowe w większych rozmiarach są dostępne w sklepach z wyposażeniem ogrodniczym. Zakup jest możliwy zarówno przez Internet, jak i w punktach stacjonarnych.

Co można zrobić z worka jutowego?

Worki jutowe służą nie tylko do przechowywania różnych produktów spożywczych, można wykonać z nich także dekoracyjne elementy wyposażenia wnętrz (obrusy na stół, otoczki na donice kwiatowe, opakowania na przyprawy, czy poszewki na poduszki), jak i ozdoby na choinkę bożonarodzeniową, opakowania na prezenty oraz wytwory rękodzielnicze, które już same w sobie mogą stanowić kreatywny podarunek, wyróżniający się tym, że został wykonany samodzielnie.

Gdzie wyrzucać worki jutowe?

Po wykorzystaniu worków jutowych należy pamiętać, aby je w odpowiedni sposób zutylizować. Podstawowe zasady segregacji śmieci wskazują, że najlepszym rozwiązaniem jest wyrzucanie ich do kontenera na odpady zmieszane. Drugą opcją jest bezpośrednie wyrzucanie ich do kompostu, ponieważ jak już zostało wcześniej wspomniane, ulegają one rozkładowi.

Polecane wpisy
Strona główna

Producent Worków Big Bag

Dlaczego warto nas wybrać? NAJNIŻSZE CENY Jesteśmy producentem worków Big-Bag, dlatego też możemy zaoferować Czytaj więcej

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z Big-Kam Z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji na temat naszej firmy i oferty, a także Czytaj więcej

O firmie

Opis firmy Big-KamJesteśmy młodym i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem krawieckim, które specjalizuje się w produkcji kontenerów elastycznych (worki Big-Bag). Nasza Czytaj więcej

Referencje

Współpraca z firmami

Czytaj więcej

Nowość! Kreator worków

Od teraz możesz na naszej stronie samodzielnie stworzyć i zamówić swoje worki Big Bag

Sprawdź