Worki big bag przeznaczone są do składowania i transportu różnorodnych materiałów sypkich. Najczęściej używa się ich w branży budowlanej, spożywczej oraz transportowej. Jednak z pewnością przydadzą się w każdym domu na przykład podczas remontu lub  prac ogrodowych. Ze względu na ich wysoką wytrzymałość oraz atrakcyjną cenę są jednym z najbardziej opłacalnych typów opakowań. Szukasz sposobu na łatwy i bezpieczny transport żwiru, piasku, gruzu czy odpadów ogrodowych? W naszym sklepie znajdziesz wytrzymały worek na gruz. Katowice nie są miastem, gdzie znajduje się nasza siedziba, jednak prowadzimy działalność wysyłkową. Z tego względu nasze worki dotrą na czas do każdego miejsca w Polsce.

Worki big bag w województwie śląskim – dlaczego warto?

W naszej ofercie mamy dla Ciebie 9 modeli standardowych big bagów. Oprócz tego realizujemy również niestandardowe zamówienia o zmienionych parametrach. Naszym głównym celem jest usprawnienie pracy wielu przedsiębiorstw. Do naszej pracy podchodzimy z pasją i zaangażowaniem, dlatego robiąc zakupy u nas, masz pewność, że dostarczymy Ci najwyższej jakości produkty.

Nasze big bagi wykonane są z bardzo wytrzymałej tkaniny polipropylenowej. Dzięki temu worki mogą wielokrotnie przetransportować materiały o masie 500, 1000, 1500, a nawet 2000 kg.

Standardowe parametry naszych big bagów:

  • Gramatura tkaniny:
    • 160 g/cm2
    • 180 g/cm2
  • ilość zawiesi: 4
  • wysokości: w zależności od potrzeb Klienta
  • wymiary podstawy: w zależności od potrzeb Klienta
  • ładowność standardowego worka: 1000 kg
  • Na życzenie szyjemy również worki z tkaniny wentylowanej oraz worki z siatką.

 

Dlaczego warto wybrać Big-kam?

Big-kam to firma z ugruntowaną pozycją na rynku oraz doświadczeniem. Mimo że siedziba naszej firmy nie znajduje się w województwie śląskim, prowadzimy działalność wysyłkową, dlatego nasze produkty dostarczamy na czas do każdego miejsca w Polsce. Z zaangażowaniem i pasją tworzymy wytrzymałe i solidne big bagi dla przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych. Każdy zadowolony klient to dla nas sukces, dlatego zrobimy co w naszej mocy, aby jak najlepiej zrealizować Twoje zlecenie. Skontaktuj się z nami w celu wyceny i wysyłki naszych produktów. Możesz to zrobić pod numerem tel.: +48 661 075 855 lub wysłać maila na adres: biuro@worki-bigbag.pl

Mapa Katowic


google map for free
Wyceń worki