Worki ogrodnicze Big-kam

W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju kontenery elastyczne, w tym również worki ogrodnicze. Znajdują zastosowanie przy pracach w ogrodzie, ponieważ wykonane są z wytrzymałej tkaniny polipropylenowej, która jest dostosowana do magazynowania i transportu materiałów o różnorodnym kształcie. Produkty Big-kam są odporne na uszkodzenia mechaniczne, dlatego można w nich przechowywać materiały o rozmaitej strukturze. Ze względu na swoją uniwersalność worki na odpady ogrodowe przydadzą się w każdym ogrodzie lub działce rekreacyjnej.

Worki ogrodowe są wykonane w sposób, który umożliwia Ci przeprowadzenie prac ogrodowych samodzielnie bez dodatkowej pary rąk. Każdy Big Bag podczas porządków będzie stabilnie stać na podłożu. Tkanina worków ogrodowych jest usztywniona, dlatego nie musisz martwić się narastającą ilością odpadów ogrodowych wrzucanych do środka. Warto podkreślić, że torby na odpady zielone możesz wykorzystywać wielokrotnie.

Zastosowanie worków ogrodniczych

W workach ogrodniczych możesz przechowywać różnego rodzaju odpady ogrodowe. Jeżeli potrzebujesz, w naszej ofercie znajdziesz także Big Bagi wentylowane. Materiał magazynowany w takich workach poddawany jest stałej cyrkulacji powietrza, co zapobiega procesom gnicia.

Worki ogrodnicze są przeznaczone na różnego typu odpady ogrodowe m.in.: liście, gałęzie czy trawę. Ze względu na to, że torby na odpady zielone mogą być narażone na działanie różnych warunków pogodowych, ich tkanina jest odporna na promieniowanie UV. Na Twoje życzenie możemy je również zabezpieczyć przed działaniem wody.

Dlaczego warto zdecydować się na produkty Big-kam?

Worki Big-kam są produkowane według najwyższych standardów. Nasza bogata oferta składa się z różnego rodzaju Big Bagów. Każdy klient może wybrać nośność worków oraz ich gramaturę, kształt dna, a także mieć wpływ na inne parametry techniczne. Chętnie realizujemy również niestandardowe zamówienia. Tym, co wyróżnia nasza firmę na tle innych, jest profesjonalizm oraz niska cena naszych produktów przy jednoczesnym zachowaniu ich najwyższej jakości.

Big-kam specjalizuje się w produkcji worków Big Bag wykonanych z polipropylenu. Nasze  produkty znajdują zastosowanie szczególnie w wielu firmach z branży: budowlanej, spożywczej, chemicznej, farmaceutycznej, rolniczej czy wydobywczej. Nasze produkty trafiają do klientów nie tylko z Polski, ale także Europy. Wybierz naszą firmę, a my odpłacimy się rzetelną obsługą, terminowością oraz przygotujemy dla Ciebie najlepsze worki Big Bag na rynku.
Wyceń worki