Jeżeli jesteś z Gdyni lub okolic i szukasz wysokiej jakości worków big bag – mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę. Mimo że nasza siedziba nie znajduje się w województwie pomorskim, prowadzimy działalność wysyłkową i dostarczamy nasze produkty do różnych miejsc w całej Polsce. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości. Zależy nam na tym, aby produkowane przez nas worki były najlepsze na rynku, a Twoje zadowolenie jest dla nas najwyższym priorytetem.

Dlaczego warto wybrać worki big bag?

Produkowane przez nas worki big bag uszyte są z wyjątkowo wytrzymałej tkaniny polipropylenowej. Znajdują zastosowanie głównie w branży: spożywczej, farmaceutycznej, budowlanej, rolniczej, wydobywczej.

W workach big bag najczęściej magazynuje się:

  • nawozy lub inne substancje chemiczne,
  • kostkę brukową, gruz, żwir, kruszywa,
  • ziemniaki, mąkę, kasze, ryż.

W Big-kam postawiliśmy sobie za cel zwiększenie wydajności pracy przedsiębiorstw poprzez dostarczenie najwyższej jakości produktów, jakimi są nasze worki big bag. W naszej ofercie mamy 9 modeli standardowych worków big bag, ale jesteśmy otwarci na realizację spersonalizowanych zamówień. Jedną z największych zalet big bagów jest łatwość i szybkość ich załadunku oraz transportu. Są zaprojektowane w taki sposób, aby ich wykorzystanie było możliwie jak najbardziej wygodne i uniwersalne. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Możesz to zrobić pod numerem tel.: +48 661 075 855 lub wysłać maila na adres: biuro@worki-bigbag.pl

Mapa Gdynia


google map for free
Wyceń worki