+48 661 075 855

biuro@big-kam.pl

ul. Świdnicka 7A

58-150 Rogoźnica

Nadruk na big bagu – dlaczego warto?

nadruk bigbag 1

Istnieje wiele rodzajów opakowań stworzonych po to, aby wygodnie i bezpiecznie przechowywać oraz transportować różnego typu towary. Jednak za najbardziej ekonomiczną ze wszystkich dostępnych opcji uznaje się funkcjonalne worki typu big bag, których konstrukcja daje szerokie możliwości zastosowania. Równocześnie uwagę przyciąga spora powierzchnia takich opakowań – z zewnątrz jest ona najczęściej jednolita i jednokolorowa. Warto wykorzystywać potencjał takiej zwykłej na pozór nawierzchni oraz personalizować ją w zgodzie z indywidualnymi potrzebami, tworząc trwałe worki big bag z nadrukiem.

Big bag z nadrukiem – zalety

Worki typu big bag z nadrukiem w praktyce pełnią co najmniej kilka istotnych funkcji, dlatego ich głównym atutem jest uniwersalność. Odgrywając swoją podstawową rolę, związaną z zabezpieczeniem gromadzonych w nich surowców, jednocześnie mogą stanowić przyciągającą uwagę formę promocji. Wszystko sprowadza się do zaprojektowania i zamówienia takich spersonalizowanych kontenerów.

Kolejna zaleta to duża możliwość zadruku – na wskazanej ścianie (lub ścianach) można zamieścić wybraną grafikę, fotografię lub napis utrzymany w określonej stylistyce oraz kolorystyce. Najczęściej są to informacje bezpośrednio związane ze specyfiką konkretnego przedsiębiorstwa: nazwa i logo firmy, hasło reklamowe, symbol, znak, czy zdjęcia ukazujące jeden ze sprzedawanych produktów. Worki polipropylenowe z nadrukiem to przykład skutecznego narzędzia marketingowego, które sprawdzi się w przypadku wielu działalności – szczególnie tych związanych z branżą budowlaną, spożywczą, rolniczą, czy farmaceutyczną. Jednocześnie te wielokształtne, różnokolorowe nadruki pozytywnie wpływają na wygląd tradycyjnych kontenerów. Dzięki temu takie opakowania cechują się nie tylko wysoką użytecznością, ale i znacznymi walorami wizualnymi oraz oryginalnością – ułożone obok siebie stanowią estetyczny element przestrzeni, jaką zajmują.

Za niezaprzeczalną zaletę, która jest typowa dla worków big bag z nadrukiem, uznaje się także wyjątkową jakość, odporność na ścieranie i wytrzymałość stworzonej grafiki lub napisu. Szkodliwego wpływu na dowolnie zadrukowaną nawierzchnię nie mają czynniki atmosferyczne takie jak: silne promienie słońca, opady deszczu lub śniegu, a nawet wysokie oraz niskie temperatury.

Big bag z nadrukiem – dla kogo?

Zakupów worków typu big bag z nadrukiem to przykład trafionej inwestycji, na którą postawić może wiele osób. Do tej grupy należą chociażby pracownicy odpowiedzialni za strategię marketingową przedsiębiorstw i dbający o promocję oferowanych produktów lub usług. Jest to dla nich sprawdzona i tania metoda pozwalająca wyróżnić się na tle konkurencji – big bag z nadrukiem na pewno nie nadwyręży nadmiernie firmowego budżetu. Takie działanie pozwala budować świadomość marki wśród potencjalnych odbiorców, a także prowadzi do pozyskiwania nowych klientów.

Ponadto napisy zamieszczone na workach big bag z nadrukiem mogą mieć charakter informacyjny i wskazywać tym samym na rodzaj znajdującego w środku materiału. To ogromne ułatwienie dla wszystkich osób korzystających z takich kontenerów w prowadzonej działalności zawodowej lub prywatnej. Ten detal sprawia, że o wiele prościej jest zorganizować i uporządkować miejsce, w którym gromadzone są te wielkogabarytowe opakowania.

Stworzone zgodnie ze zindywidualizowaną wizją nadruki na workach polipropylenowych to wychodząca poza utarte schematy forma komunikacji z klientami – już teraz daj się ponieść swojej wyobraźni i stwórz koncepcję nadruku dopasowaną do Twojego biznesu.

Polecane wpisy
ziemniaki big kam
Przechowywanie ziemniaków w workach BIG BAG

Jak doskonale wiadomo uniwersalne worki typu big-bag mają wszechstronne zastosowanie. Bardzo często wykorzystuje się je na przykład w branży rolniczej. Czytaj więcej

big kam blog
Worki big-bag na odpady budowlane – co można wrzucać?

Worki typu big-bag za sprawą charakteryzującej je uniwersalności, mają wszechstronne zastosowanie. Dużą popularnością cieszą się na przykład w branży budowlanej. Czytaj więcej

zalety workow big bag
Zalety worków big bag

Wielkogabarytowe worki typu big bag wykonane z tkaniny polipropylenowej cieszą się w ostatnim czasie rosnącą popularnością. Pozwalają wygodnie przechowywać różnego Czytaj więcej

blog bigkam
Jak układać worki z piaskiem w czasie powodzi?

W ostatnich latach można zaobserwować, że w różnych regionach Polski coraz częściej mamy do czynienia z gwałtownymi burzami, czy trwającymi Czytaj więcej

Nowość! Kreator worków

Od teraz możesz na naszej stronie samodzielnie stworzyć i zamówić swoje worki Big Bag

Sprawdź